Menu
Your Cart
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT ÖZEL ÜRETİM OLAN ÜRÜNLERİMİZDE HIZLI KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ ÖZEL ÜRETİM OLAN ÜRÜNLERİMİZDE HIZLI KARGO! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kastamonu Pastırma ve Sucuk

Kastamonu Pastırma ve Sucuk

Kastamonu Pastırma Çeşitleri

 

Ülkemizde gelmiş geçmiş en lezzetli et ürününü pastırma oluşturuyor. Eski yıllarda evlerde rahatlıkla yapılan köy usulü pastırmalar günümüzde fabrikalarda özel steril ortamlarda üretiliyor. Ancak bu pastırmaların lezzet ve kalitesi üretim noktalarına göre değişim gösteriyor.

Kategorimizde Kastamonu pastırma çeşitleri sizler için sunuluyor. Eşsiz lezzeti ve tadına doyulmaz kıvamıyla sırt pastırma ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz. Pastırma üretiminde besili hayvan ürünü kullanmak ürünü de sorunsuz hale getiriyor. Sitemizde en leziz ve güvenilir şekilde imal edilen pastırma seçeneklerini bulabilirsiniz.

 

Kastamonu Pastırma Çeşitleri Yararları

 

Pastırma en doğal besin ürünlerinden biridir. Bu ürünün tadı ve lezzeti hem kahvaltı öğünlerinde hem de yemeklerin içinde kullanmak açısından çok önemli ve besleyicidir. Bu ürünlerin özel bir adresten satın alınması güvenilir bir alışverişi de ortaya çıkarır. Web Sitemizde Kastamonu pastırma çeşitleri sunumu yapmaktayız.

Evlerinizde doğal pastırma ürünlerini tüketmek istiyorsanız web sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, hemen sipariş vererek satın alabilirsiniz. Muhteşem bir lezzet ve doğal pastırma kokusuna sahip olan pastırma satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz kiloda en steril şekilde paketlenen %100 dana etinden hazırlanan helal pastırma seçeneklerini sitemizde bulabilir, satın alabilirsiniz.

 

Kastamonu Pastırma Çeşitleri Fiyatları

 

Pastırma satışlarında piyasada farklı fiyat skalasına sahip olan ürünler bulunuyor. Bu durum tüketicilerin alım skalasına yön verme bakımından değişim gösteriyor.

Ürünlerimizin tamamında uygun fiyatlar sunmakta ve sizlere katkısız pastırmalar üretmekteyiz.

Sitemizde Çemenli ve Çemensiz pastırma seçeneklerini bulabilir, satın alabilirsiniz.

En lezzetli ve dana etinden Türk Gıda Kodeksine uygun koşullarda üretilmiş olan pastırmaları incelemek ve satın almak için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Türkiye genelinden sitemize ulaşarak en kaliteli ve lezzetli pastırma siparişi vermek için Web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Çocuklarınıza ve aile büyüklerinize bu değişmeyen lezzeti ikram etmek için sitemizdeki pastırma seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Pastırma satın alırken en lezzetliyi en cazip fiyata bulmak istiyorsanız bizleri tercih edin.

 

Kastamonu Pastırma Çeşitleri Nerden Alınır?

 

Pastırma Türk aile yapısında pazar kahvaltılarında sıkça tüketilen bir üründür.

Bu ürün özenle hazırlanan, Dana etinin Güneşte Rüzgarda  kurutulmasıyla imal edilen özel bir lezzettir.

Bu nedenle her yerden pastırma satın almak doğru bir tercihi oluşturmuyor.

Sitemizde Kastamonu pastırma çeşitleri sizlere özel seçeneklerle sunuluyor.

Eşsiz lezzeti, çemenli seçeneklerin çemenindeki esans ve yağsız pastırma seçenekleri herkesin damak zevkine hitap edecek tarzda üretiliyor.

Kategorimizde en lezzetli ve özenle hazırlanmış olan pastırma seçeneklerine yer veriyoruz. Pastırma satın almak için güvenilir ve üretim sertifikalarına sahip olan bir adres arıyorsanız Web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla en kaliteli ve yüzde yüz dana etinden üretilen pastırma seçeneklerini reyonumuzdan satın alabilirsiniz. En lezzetli ve taze pastırmaları satın almak için kategorimizi tercih edebilirsiniz.

                                1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde ki..
762,55TL
Vergiler Hariç:755,00TL
                                                            1 ASIR devam eden lezzet mirası Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle..
1.575,60TL
Vergiler Hariç:1.560,00TL
        Doğal Besin Deposu ÇAM BALI Doğanın mucizesi Arılar Tarafından Özenle Yapılan Bal Çeşitlerimiz Sizlere Pastırmacı Fatih Kalitesi ile bulusuyor.    ÇAM BALI ve ÖzellikleriÇam balının birçok faydaları vardır. Bunlardan bazıları ;- Saçları besler ve saç kökler..
606,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
1 ASIR devam eden lezzet mirası Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Urünlerimizi evde tüketirken 0 - +4 derece..
777,70TL
Vergiler Hariç:770,00TL
    1 ASIR devam eden lezzet mirası Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken..
737,30TL
Vergiler Hariç:730,00TL
Ballarimiz Kastamonu  Yaylalarında Bulunan  Arılığımızdan Temin edilmektedir.1 kg Bal 450 TL                        1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden görd..
636,30TL
Vergiler Hariç:630,00TL
Kastamonu Kavurma hayvanın Sırt ve Antirkort Etlerinden Üretimi Yapılmaktadır...
858,50TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Kastamonu Kavurma hayvanın Sırt ve Antirkort Etlerinden Üretimi Yapılmaktadır...
434,30TL
Vergiler Hariç:430,00TL
  1 ASIR devam eden lezzet mirasıÇemenli Pastırma Doğrayıp Bitiş Yeri Güzel yaprak Gibi kesilmediği için Kütüğün üstünde küçük ve biraz kalın ufak Parçalıklı Doğranır.Genellikle Yemeklerde , Börekler de Pideler de Kullanılmaktadir.Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedel..
656,50TL
Vergiler Hariç:650,00TL
                                      1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimiz..
1.818,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmaci Fatih olarak 1923'ten Günümuze gelen tecrübemizle Dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken 0 - +4..
858,50TL
Vergiler Hariç:850,00TL
1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken 0 - +4 dereced..
1.818,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
                                1 ASIR devam eden lezzet mirası Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız. Ürünlerimizde hiç bir şekilde..
1.515,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
1 ASIR devam eden lezzet mirası Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız. Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken 0 - +4 dere..
368,65TL
Vergiler Hariç:365,00TL
1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken 0 - +4 dereced..
1.136,25TL
Vergiler Hariç:1.125,00TL
                                             1 ASIR devam eden lezzet mirası Pastırmacı Fatih olarak 1 Asır, dır gelen tecrübemizle Dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak ..
373,70TL
Vergiler Hariç:370,00TL
    1 ASIR devam eden lezzet mirası1 Kg PASTIRMA ve 1kg SUCUK Aynı  paketin icine konulacaktır.Canlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmada..
2.323,00TL
Vergiler Hariç:2.300,00TL
  1 ASIR devam eden lezzet mirasıCanlı Pastırmacı Fatih olarak 1 asırdır gelen tecrübemizle dedelerimizden gördüğümüz şekilde doğal olarak üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde hiç bir şekilde kimyasal katkı maddesi kullanılmadan güneş ve rüzgarda kurutulmaktadır.Ürünlerimizi evde tüketirken 0 - +4 ..
909,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)