Menu
Your Cart
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT ÖZEL ÜRETİM OLAN ÜRÜNLERİMİZDE HIZLI KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ ÖZEL ÜRETİM OLAN ÜRÜNLERİMİZDE HIZLI KARGO! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Sitemiz, sipariş işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içindedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Kredi kartı bilgileriniz veri tabanımızda kesinlikle görüntülenmemekte ve de kaydedilmemektedir.

Satın almak istediğiniz ürünlerin sipariş işlemlerini başlattığınız anda özel güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Bunu adres çubuğundaki https:/images/ yazan kısmın, https:/images/ şeklinde olmasından anlayabilirsiniz.

Siz, kredi kartı bilgilerinizi girip siparişinizi onayladığınız anda, kart bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kurulan köprü vasıtası ile bankanıza şifrelenerek iletilir. Eğer kart bilgileriniz geçerli ise, bize sadece bilgilerinizin onaylandığına dair mesaj gelir. Bu sayede kredi kartı bilgilerinizin başka birilerinin eline geçme ihtimali ortadan kalkmış olur. Kredi kartı bilgilerinizi www.kastamonupastirmaci.com operatörlerinin dahi görmesi mümkün değildir.

Güvenlik sertifikası bulunmayan, içeriği yetersiz, güven vermeyen, açık adres ve firma unvanları bile belirtilmeyen sitelerden alışveriş yapmanız risk almanız demektir. 

Adres bilgileriniz, teslimat işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi ve her alışverişinizde iletişim bilgilerinizi tekrar girmemeniz için veri tabanımızda şifrelenerek korunur. Bu bilgiler sadece teslimat için kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez. Her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, kaliteli hizmetin ve internetten alışverişin kolaylığını yaşayabilirsiniz. 

Güvenlik ve alışveriş hakkında merak ettiklerinizi pastirmacicanli@gmail.com adresine yazabilir, ya da 0530 728 9299 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım